Strony

czwartek, 3 września 2015

Rozdział 1

~~ Jack's P.O.V ~~

Pewnego dnia gdy strasznie wiało nudą postanowiłem odwiedzić portal społecznościowy na którym poznaje się ludzi ale bez imion i nazwisk. Po założeniu konta rozpocząłem konwersację
Me: Hi
Stranger: Um... Hello
Me: Pierwszy raz tutaj?
Stranger: Tak. A ty?
Me: Ja też. Opowiedz mi coś o sobie
Stranger: Um... mam 16 lat. Pochodzę z Omaha z Nebraski ale obecnie mieszkam w LA. Jestem dziewczyną. Uwielbiam muzykę i fotografię. Hmmm moim ulubionym duetem są Jack & Jack. Jestem niska, mam długie, brązowe loki. Zielono - brązowe oczy i no to chyba tyle. A ty powiesz mi coś o sobie?
Me: Mam 19 lat. Też jestem z Omaha i też mieszkam w LA. Pochodzę z duetu Jack & Jack i no chyba resztę już sama wiesz ;)
Stranger: Matko na prawdę jesteś Jack?! Nie wierze. Żartujesz sobie ze mnie prawda?
Me: Nie
Stranger: Nie wierze. I nie uwierzę póki nie zobaczę
Me: Wiesz aktualnie jesteśmy w trasie ale mam nadzieję Cię kiedyś spotkać i potowarzyszyć Ci :)
Stranger: Jeju Jack ale wiesz nie musisz. Jestem taką szarą osobą. Pewnie byś mnie nie zauważył i wgl. A nie chcę Ci robić problemu. Te wszystkie fanki i natarczywi dziennikarze...
Me: Hej, hej spokojnie. Nic się nie stanie. Umm. mam takie pytanie
Stranger: Tak?
Me: Mogę do Ciebie mówić Sweety?
Stranger: ( wdech, wydech, wdech, wydech ) :D OMG nawet nie pytaj. Pewnie że możesz
Me: Słuchaj wydajesz się być bardzo fajną osobą. Nie wiem dlaczego mówisz że jesteś szarą myszką
Stranger: Um... wiesz muszę już kończyć ale mam nadzieje że jeszcze kiedyś popiszemy. Cześć Jack, koch... znaczy miło się z Tobą pisało. Papa :*
Obcy się rozłączył.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz